Axis umožní prodloužení záruky na produkty pro síťové video

Společnost Axis Communications nově umožní prodloužit záruku na kamery, video enkodery a dekodery až na pět let.

Axis umožní prodloužení záruky na produkty pro síťové videoSpolečnost Axis Communications posiluje své servisní portfolio a nabízí možnost prodloužené záruky až na maximální dobu pěti let. Záruka má systémovým integrátorům a koncovým uživatelům zajistit větší ochranu investic, které vložili do systémů pro videodohled.

Je pro nás nanejvýš důležité ujistit naše zákazníky, že dostávají nejvyšší úroveň servisu a podpory poté, co si zakoupili naše produkty. Někteří naši zákazníci, zvláště ti s většími instalacemi systémů pro videodohled, vyžadují zvláštní ochranu s prodlouženou záruční dobou,” uvedl v tiskovém prohlášení Peter Friberg, ředitel sekce systémů a služeb společnosti Axis Communications.

Navíc, pro systémové integrátory otevírá prodloužená záruka nové možnosti při nabídce smlouvy o záručním servisu,” dodal.

Prodloužená záruka rozšiřuje standardní období jednoho až tří let až na maximální dobu pěti let a vztahuje se na kamery, video enkodery a dekodery.

Firma uvedla, že záruka je k dispozici prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis a musí být aktivována do 6 měsíců od data zakoupení produktu.

Zdroj: Asix Communications
Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com

Komentáře