Avnet Technology Solutions EMEA získal od EMC dvě ocenění

Avnet Technology Solutions si ze slavnostního večera v Las Vegas odváží dvě ocenění určená distributorům řešení EMC působícím v regionu EMEA. Jaká?

Avnet Technology Solutions EMEA získal od EMC dvě oceněníDistributor informačních technologií a služeb Avnet Technology Solutions si ze slavnostního vyhlašování cen EMEA Velocity Solution Provider Awards pro partnery společnosti EMC působící v regionu EMEA odvezl hned dvě ocenění.

Může se nyní pyšnit tituly Best Distributor of the Year a Best VSPEX Distributor.

Ceny byly udíleny na začátku května v americkém Las Vegas, kam se sjeli zástupci téměř osmi stovek channel partnerů. Vítězové v jednotlivých kategoriích byli ohodnoceni na základě jejich spolupráce se společnostní EMC, schopnosti implementovat informační řešení tohoto výrobce a jejich přidanou hodnotu v rámci trhu.

Tyto dvě prestižní ceny potvrzují naše vedoucí postavení v daných oblastech a naši schopnost efektivně dodávat svým partnerům inovativní IT řešení s přidanou hodnotou v rámci tohoto regionu,“ uvedla ve zprávě pro média Miriam Murphyová, viceprezidentka společnosti Avnet Technology Solutions v regionu EMEA, kam spadá i Česká republika a Slovensko.

Společnost EMC, poskytovatel cloudových a virtualizačních řešení, je obecně spokojena s výkonem distributorů napříč regionem EMEA. Na slavnostním večeru to uvedl Philippe Fosse, viceprezident společnosti EMC. Zdůraznil důležitost distribučního kanálu s tím, že v posledním roce prý rekordně zvýšil svůj růst.

Zdroj: Avnet Technology Solutions

 

Úvodní foto: Avnet Technology Solutions

Komentáře