Avnet nově nabízí kurzy a certifikace prostřednictvím portálu Avnet Academy

Společnost Avnet spustila web Avnet Academy zaměřený na poskytování kurzů, školení a certifikací.

Avnet nově nabízí kurzy a certifikace prostřednictvím portálu Avnet AcademySpolečnost Avnet spouští od října 2013 projekt Avnet Academy, vzdělávací portál poskytující odborné kurzy a školení.

Avnet Academy je určena pro IT odborníky, resellery a obchodní partnery. Firmám i jednotlivcům má umožnit přímou registraci na obsáhlé množství odborných školení.

Portfolio společnosti Avnet, která v nedávné době získala status IBM Global Training Provider, obsahuje kromě kompletní nabídky kurzů a certifikací IBM také školení VMware, jehož je Avnet také autorizovaným partnerem.

V blízké době se má nabídka kurzů rozšířit také o školení HP, EMC, Oracle a Symantec. Avnet Academy nabízí veřejná školení, live kurzy, odborně vedené virtuální kurzy, kurzy on-site nebo kurzy SPVC. Zájemci si tak podle svých preferencí mohou zvolit nejvíce vyhovující typ kurzu a sami se na ně přihlásit.

Portál nabízí i certifikace

Web Avnet Academy obsahuje kromě všech údajů týkajících se nabízených kurzů, také kalendář aktuálních termínů, lokality testování, e-shop se vzdělávacími produkty a další informace, které zájemci o školení potřebují vědět.

Na webu je rovněž možné dohledat informace o certifikačním centru, v němž pak mohou účastníci kurzu zúročit nabyté vědomosti a zvýšit si tak odbornou kvalifikaci. Avnet je totiž zároveň autorizovaným partnerem zprostředkovatelských společností Prometric a Pearson VUE, které tyto testy poskytují.

Více informací lze nalézt na adrese academy.avnet.com/cz/training.

Zdroj: Avnet

Úvodní foto: Avnet

Komentáře