Avnet je nyní IBM Global Training Provider

Avnet Technology Solutions získal status IBM Global Training Provider. Instruktoři české pobočky společnosti Avnet nově mohou působit v rámci kurzů k řešením IBM i mimo ČR. Mění se něco pro české zájemce o školení?

Avnet je nyní IBM Global Training ProviderDistribuční společnost Avnet Technology Solutions získala statut IBM Global Training Provider. Nově tak vzdělávací služby pro řešení IBM může poskytovat na celosvětové úrovni.

To nám umožňuje společně s přispěním nedávno spuštěné divize Avnet Services i nadále navyšovat přidanou hodnotu nabízených služeb,“ uvedl ve zprávě pro média Phil Galagher, prezident společnosti Avnet Technology Solutions.

Díky statutu IBM Global Training Provider nyní mohou instruktoři české pobočky společnosti Avnet působit i v rámci kurzů organizovanými za hranicemi České republiky. Avnet si od toho slibuje další kvalitativní růst svých instruktorů.

Kompletní portfolio vzdělávacích programů IBM obsahuje více než 2500 kurzů a certifikací, které jsou určeny zejména resellerům a jejich zákazníkům, ale také pro zaměstnance společnosti IBM.

Mění se něco pro české zájemce o školení?

Pro české zájemce o školení k produktům a řešením IBM u lokální pobočky společnosti Avnet se nic nemění, jak uvedla ve zprávě pro média. Nadále jsou pro zájemce připraveny učebny v prostorách české pobočky v pražských Strašnicích.

Statut IBM Global Training Provider získala také distribuční společnost Arrow Electronics, která prý plánuje nejpozději do léta 2014 spustit nový školící program IBM v celkem 130 zemích světa.

Zdroj: Avnet, ChannelWorld

Úvodní foto: Avnet Technology Solutions

Komentáře