AVG Technologies převezme firmu LPI Level Platforms

Společnost AVG Technologies se dohodla na převzetí firmy LPI Level Platforms. Od akvizice očekává vylepšení své nabídky cloudových služeb a rozšíření distribuční sítě. Čím se LPI Level Platforms zabývá?

AVG Technologies převezme firmu LPI Level PlatformsSpolečnost AVG Technologies, tvůrce bezpečnostních řešení, uzavřela dohodu o koupi kanadské firmy LPI Level Platforms za nezveřejněnou cenu. LPI Level Platforms nabízí software pro vzdálený monitoring a management (RMM) pomocí vlastní platformy Managed Workplace.

AVG Technologies od nové akvizice očekává posílení v oblasti služeb na bázi cloudu pro malé a středně velké podniky (SMB). Platforma Managed Workplace bude začleněna do AVG CloudCare.

Další přínos nové akvizice pro AVG má být v rozšíří distribuční sítě o více než 1500 aktivních partnerů LPI Level Platform Managed Service Providers (MSP).

Technické požadavky na malé podniky rostou den ode dne vhledem k tomu, že se svět přesouvá do mobilního pracovního prostředí. AVG má infrastrukturu i partnerskou základnu na to, aby umožnila zákazníkům růst bezpečnou a nákladově efektivní cestou,“ uvedl ve zprávě pro média John Giamatteo, COO společnosti AVG Technologies.

Zdroj: AVG Technologies

Úvodní foto: AVG Technologies, LPI Level Platforms

Komentáře