Avast akvíroval secure.me pro ochranu na sociálních sítích

Společnost Avast Software oznámila, že získala secure.me, dodavatele v oblasti ochrany soukromí na sociálních sítích.

Avast akvíroval secure.me pro ochranu na sociálních sítíchŘešení secure.me pomáhá uživatelům držet citlivé informace v bezpečí a zaměřuje se na ochranu dat před aplikacemi, které mohou být nebezpečné nebo shromažďují data uživatelů, uvádí Avast k akvírované společnosti.

Zahrnutím bezpečnostních technologií secure.me v oblasti ochrany soukromí do naší vlastní nabídky dáváme zákazníkům větší důvěru v jejich online aktivity, ať už na PC, tabletu, či mobilních zařízeních,“ uvedl v oznámení generální ředitel společnosti Avast Vincent Steckler.

Avast získává akvizicí technologie v oblasti ochrany soukromí na sociálních médiích, pokročilé kontroly obsahu a zabezpečení aplikací na mobilních zařízeních.

Nabyl také facebookové aplikace secure.me, jejíž algoritmy analyzují a upozorňují na aktivity na Facebooku, které by mohly ohrozit soukromí uživatele, jeho bezpečí i dobrou pověst.

Technologie použité ve Facebookové aplikaci Secure.me, v rozšíření do prohlížečů App Security a aplikaci pro iOS budou dostupné v produktech Avast koncem roku 2013.

Zdroj: Avast Software
Úvodní foto: Avast, secure.me

Komentáře