ATC vzalo top partnery na golf

Společnost AT Computers uspořádala pro své top partnery golfový turnaj ATC Ladies Pro AM s českými golfovými profesionálkami.

ATC vzalo top partnery na golfNa Konopišti se 22. 8. 2013 uskutečnil historicky první golfový turnaj společnosti AT Computers nazvaný ATC Ladies Pro AM.

Partnerům byly k dispozici Zuzana Mašínová,  Šideri Váňová, Pavla Foubíková, Anna Sixtová, Daniela Proroková a další profesionální hráčky golfu.

Hrálo se na rány, bez rozdílu výše handicapu a do klubovny si hráči přinesli výsledek pod par hřiště. Každý flight hrál systémem Texas Scramble, kdy se ovšem využil určitý počet ran každého člena týmu.

Golfový turnaj ATC Lady Pro AMKaždý z hráčů tak měl možnost pozorovat při hře profesionální hráčku, přiučit se v course managementu a také vyzvědět pár tajných triků pro vylepšení své hry.

To, že týmová hra všechny zaujala, bylo jasné již po odehrání prvních jamek a po první devítce byl nejhorší průběžný výsledek -3,“ uvedlo ATC v oznámení.

Nejnižší skóre, které uhrála profesionální hráčka s top partnery AT Computers bylo 65 ran, tedy 7 ran pod par hřiště. Cílem akce však nebylo soutěžení, ale společně se pobavit a ještě se přiučit novým kouskům v oblíbené hře, dodává ATC.

Zdroj: AT Computers
Úvodní foto: AT Computers

Komentáře