AT Computers získalo kontrakt na řešení pro chytré domácnosti DigiMax

Broadline distributor přináší na trh systém jako první domácí automatizace DigiMax.

AT Computers získalo kontrakt na řešení pro chytré domácnosti DigiMaxSpolečnost AT Computers rozšířila své portfolio o DigiMax, nový systém pro chytré bydlení vyvinutý společnostmi Insight Home, Sup-Technik a Teco. DigiMax má umožnit automatické a dálkové ovládání nejrůznějších systémů v nemovitosti, od vytápění po multimediální centrum nebo bezpečnostní okruhy, pomocí tabletu, notebooku nebo mobilního telefonu.

Distributor vidí v systému inovaci v tom smyslu, že dosud se každé řešení chytrého bydlení připravovalo individuálně, zatímco DigiMax je univerzální a použitelný jak v novostavbách, tak v již stojících nemovitostech, bez zásahů do interiéru.

Příležitost pro resellery

AT Computers jsou rovněž přesvědčeni, že nový systém je zároveň novou příležitostí pro resellery a chce jim vyjít vstříc prostřednictvím on-line konfigurátoru na svých stránkách.

Ten má resellerovi pomoci vytvořit cenovou nabídku pro koncového zákazníka a po odsouhlasení zákazníkem řešení rovnou objednat. Reseller pak od společnosti obdrží plně nakonfigurovaný systém, který následně u zákazníka nainstaluje.

V době publikace zprávy se nám zmíněný konfigurátor na webu atcomp.cz nepodařilo nalést.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře