AT Computers spustilo nový B2B portál

Broadline distributor AT Computers připravil redesign svého obchodního portálu pro resellery.

AT Computers spustilo nový B2B portálNedlouho poté, co AT Computers oznámilo spuštění mobilního webu, odstartovalo také novou podobu desktopové verze svého B2B portálu. Graficky jsou tak nyní obě verze sladěné.

Hlavní menu nového webu sestává ze čtyř ikon (informace, zboží, nákup, reklamace), které uživatele vedou do jednotlivých sekcí informací o nákupu, do produktového katalogu, do vytváření nabídek/objednávek a na kontakty servisních středisek.

Domovské stránce webu, podobně jako u jiných nových portálů distributorů, dominuje slider prezentující firmu a její úspěchy. Patičku pak tvoří kontakty na pobočky a přehled získaných ocenění.

V nákupní sekci lze zboží procházet klasicky podle produktové kategorie (a jejích podkategorií) nebo podle značky (výrobce). B2B e-shop zobrazuje samozřejmě nejprodávanější zboží, produktové novinky a zboží v akci. K dispozici je také parametrické vyhledávání a porovnávání produktů.

Struktura se v zásadě od původní verze příliš neliší, takže by partneři neměli mít se změnou žádné potíže. Web je dostupný na adrese www.atcomp.cz.

Aktualizace 30. 4. 12:00: 

ATC vydalo oficiální oznámení, ve kterém uvádí, že zásadní změnou webu, kterou jeho uživatelé nepoznají, je nová softwarová technologie, díky níž může společnost bezproblémově dále pracovat na rozvoji své webové prezentace a aplikací, které jsou její součástí. 

Zdroj: ChannelWorld, AT Computers

Úvodní foto: atcomp.cz

Komentáře