AT Computers rozšiřuje distribuci o 3D tiskárny 3Dfactories

Společnost AT Computers zařadila jako první IT distributor na našem trhu do nabídky 3D tiskárny značky 3Dfactories od společnosti Aroja.

AT Computers rozšiřuje distribuci o 3D tiskárny 3DfactoriesVybrané modely tiskáren 3Dfactories firmy Aroja včetně tiskového materiálu mají být k dispozici u AT Computers již na začátku září.

V katalogu je aktuálně vypsáno 6 modelů v různých barevných provedeních. Na podzim k nim má přibýt několik novinek.

3D tiskárny představují technologii, která umožňuje vše, co vytvoříte v počítači, přenést do hmatatelné reality.

V 3D tisku vidíme velký potenciál pro architekty, designéry, lékaře, reklamní agentury, slévárenské společnosti a mnohé další obory. Metod 3D tisku je několik, my jsme si ale pro distribuci zvolili tu nejperspektivnější,“ uvedl v oznámení médiím Petr Mžíček, produktový manažer značky v ATC.

3D tiskárny pod značkou 3Dfactories mají být unikátní svým masivním a odolným provedením, vysokou kvalitu tiskových výsledků, výhodnou cenu a nízkými provozními náklady, tvrdí Jan Škopík ze společnosti Aroja, která je vyrábí.

Naše stroje a tiskový materiál jsou vyráběny v České republice a zaručují nejvyšší možnou kvalitu požadovaných modelů,“ dodal Jan Škopík.

Více informací o 3Dfactories naleznete na webu www.3dfactories.com. Nebo můžete kontaktovat Petra Mžíčka přes tel. nebo e-mail (viz profil ATC pro přihlášené uživatele).

Zdroj: AT Computers, ChannelWorld

Úvodní foto: 3Dfactories, Aroja

Komentáře