AT Computers rozšířilo distribuci značky PNY o SSD disky

Společnost AT Computers má jako jediný IT distributorem v České republice a na Slovensku v portfolio SSD disky PNY.

AT Computers rozšířilo distribuci značky PNY o SSD diskyAT Computers přináší na český a slovenský trh SSD disky amerického výrobce PNY ve třech řadách - XLR8, XLR8 PRO a V300A, který je brandován pod značkou HP. To je totiž od roku 2013 preferred partnerem PNY pro výrobu HDD a SSD disků.

SSD disky jsou již u ATC skladem. Řada XLR8 určená pro domácí použití a pro dlouhodobé uchovávání fotografií a videí má nabídnout dlouhou životnost a zvýšenou odolnost proti nárazům.

Řada XLR8 Pro je pak určena pro pro hraní her, foto/video aplikace a maximální výkon systému. Nárazu odolné disky řady V300a jsou vybaveny klonovacím softwarem Acronis pro případný přenos systému na nové zařízení.  

Produktovým manažerem značku PNY je Pavel Becke. Po přihlášení vpravo nahoře na něj naleznete kontakt v profilu AT Computers.

PNY Technologies vyrábí řadu komponent, jako jsou profesionální grafické karty, paměťové moduly, flash paměťové média a periferie. AT Computers získalo již dříve kontrakt na grafické karty a HPC systémy.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers, PNY

Komentáře