AT Computers je novým distributorem produktů Toshiba GCS pro ČR a SR

Společnost AT Computers se stala novým autorizovaným distributorem produktů Toshiba Global Commerce Solutions pro český a slovenský trh. O jaké produkty se tedy její nabídka nyní rozrůstá?

AT Computers je novým distributorem produktů Toshiba GCS pro ČR a SRSpolečnost AT Computers oznámila, že se stala novým autorizovaným distributorem produktů z nabídky Toshiba Global Commerce Solutions pro český i slovenský trh. Konkrétně jde o pokladní systémy a příslušenství pro ně.

Novým distribučním kontraktem jsme rozšířili naši nabídku pokladních systémů o důležitou značku, která patří ke špičce ve svém oboru,“ uvedl ve zprávě pro média Lukáš Marek, produktový manažer ze společnosti AT Computers, který za novou značku v nabídce společnosti zodpovídá.

Více informací o pokladních systémech Toshiba Global Commerce Solutions zájemci naleznou na webové adrese www.toshibagcs.com.

Všechny produkty Toshiba GCS máme již pro naše zákazníky k dispozici skladem,“ doplnil Lukáš Marek za AT Computers ve zprávě pro média.

Kontakty na něj naleznete jako přihlášeý uživatel v profilu AT Computers.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers, Toshiba GCS

Komentáře