Arrow Electronics získal od VMwaru cenu nejinovativnějšího distributora

VMware na konferenci VMworld Partner Day 2013 ve Španělsku ocenil partnery v rámci regionu EMEA. Jednu z cen získala společnost Arrow Electronics.

Arrow Electronics získal od VMwaru cenu nejinovativnějšího distributoraSpolečnost Arrow Electronics dnes oznámila, že získala ocenění společnosti VMware v kategorii Innovative Distributor of the Year (Inovativní distributor roku) za uplynulý rok v regionu EMEA.

S hrdostí oceňujeme úspěchy členů partnerské sítě VMware a gratulujeme společnosti Arrow Electronics k získání ceny VMworld Europe Partner Recognition Award,” řekl Andy Hunt, vicepresident společnosti VMware pro oblast EMEA Partners & General Business.

„Společnost Arrow si mimořádně váží toho, že obdržela cenu VMware věnovanou inovacím v distribuci, neboť nám to poskytuje přesvědčivý důkaz správnosti naší strategie value-added distribuce zahrnující prodej, profesionální služby a školení,“ uvedl Jesper Trolle, vicepresident společnosti Arrow ECS EMEA.

Konference VMware Partner Day 2013 se konala minulý týden v Barceloně a VMware ocenil své evropské partnery v celkem 11 kategoriích.

Zdroj: Arrow Electronics

 Komentáře