Arrow bude distribuovat Quantum a McAfee v regionu EMEA

Distributor uzavřel smlouvy na produkty společností Quantum a McAfee.

Arrow bude distribuovat Quantum a McAfee v regionu EMEADistributor Arrow Electronics rozšířil svou nabídku v regionu EMEA o produkty společností Quantum a McAfee. U prvně jmenované půjde o veškeré produkty, u druhé o vestavěná bezpečnostní řešení.

Quantum chce na nové trhy

Quantum poskytuje řešení pro ochranu a správu dat, včetně cloudových a virtualizačních produktů. Portfolio Arrow se s novou dohodou rozroste o produkty pro ochranu dat na bázi diskových i páskových úložišť, produkty pro kompletní správu obsahu pro velká data, produkty pro objektové ukládání dat, produkty pro nativní zálohování ve virtuálních prostředích a v prostředí cloudu a služeb pro obnovu po selhání (DR).

V rámci spolupráce s Arrow hodlá využít distributorovy celoevropské působnosti, expertizy v oblasti datových center a value-added služeb, jako jsou například zákaznická školení

Jesper Trolle, víceprezident Arrow pro prodej v EMEA, označil Quantum za „strategický přírůstek“ do portfolia, který má resellerům pomoci připravit se na více příležitostí na poli datacenter.

Gabriel Chaher, víceprezident Quantum pro prodej a marketing v EMEA, doplnil, že výrobce hledal distributora pokrývajícího celý region, jenž by firmě pomohl v cestě na nové trhy.

McAfee chce usnadnit cestu k OEM

Výrobce McAfee měl zase za cíl poskytnout „větší podporu OEM komunitě“ a přidat region EMEA do již existujícího vztahu v zámoří. Jeho víceprezident pro celosvětový prodej embedovaných řešení, Tom Moore, uvedl, že nová distribuce má účel „usnadnit výrobcům OEM a designerům cestu k bezpečnostním technologiím skrz distribuční kanál.“

Žijeme v embedovaném světě, v nemž je vše propojené,“ uvedl k tomu Amir Mobayen, víceprezident Arrow a generální ředitel OEM computing solutions v EMEA.

S rostoucí propojeností roste i počet hrozeb. Produkty McAfee proti nim zákazníka ochrání a zároveň umožní designerům se více soustředit na návrh produktu než na to, jak jej ochránit.“

Zdroj: Arrow, Microscope.co.uk
Úvodní foto: Arrow Electronics, McAfee, Quantum

Komentáře