Arbes přebírá ECM/BPM aktivity od Itelligence

Arbes Technologies přebírá ECM/BPM aktivity od společnosti Itelligence. Co si od této akvizice slibuje? Jak se dotkne současných zákazníků Itelligence?

Arbes přebírá ECM/BPM aktivity od ItelligenceArbes Technologies, dodavatel softwarových řešení pro bankovnictví a finančnictví, přebírá ECM/BPM aktivity společnosti Itelligence. Chce tak posílit v oblasti zpracování obsahu a automatizace obchodních procesů, které se v Arbes Technologies začali více věnovat teprve před rokem.

Společnost Arbes Technologies tak od Itelligence za nezveřejněných finančních podmínek přebírá rozvojové projekty, servisní smlouvy a údržbu pro klienty v oblasti ECM/BPM řešení postavených na technologii ECM Documentum

Toto převzetí chápeme jako potvrzení naší ambice stát se českou jedničkou v oblasti implementace a podpory řešení pro zpracování a řízení dokumentů a řízení procesů postavených na ECM Documentum,“ uvedl ve zprávě pro média Jan Denemark, generální ředitel Arbes Technologies

Arbes Technologies se zaměřuje na nové tržní segmenty

Ze segmentu finančnictví a bankovnictví se také rozšiřujeme i do dalších odvětví, jako je energetika nebo zdravotnictví,“  uvedl Jan Denemark ve zprávě pro média.

Arbes Technologies v současnosti disponuje patnáctičlenným týmem vývojářů a konzultantů věnujícím se platformě ECM Documentum a plánuje jej prý personálně posílit.

Itelligence prý bude s Arbes Technologies spolupracovat v oblasti zpracování obsahu a automatizace obchodních procesů u svých vlastních klientů. Pro prodej ECM/BPM aktivit údajně rozhodla zejména kvůli plánu soustředit se na systémovou integraci a implementaci technologie SAP.

Zdroj: Arbes Technologies
Úvodní foto: Arbes Technologies

Komentáře