Alwil Trade spustil nový web pro partnery i zákazníky

Společnost Alwil Trade, distributor produktů avast! pro český a slovenský trh, spustila nový web zaměřený na podporu prodeje tohoto softwaru.

Alwil Trade spustil nový web pro partnery i zákazníkyWeb www.antivirus-avast.cz je k dispozici jak partnerům společnosti Alwil Trade, tak i koncovým zákazníkům z České republiky i Slovenska.

Slovenská stránka je spuštěna na www.antivirus-avast.sk a disponuje shodným obsahem lokalizovaným do slovenštiny.

Nový web nabídne zjednodušený formulář pro objednání produktů, který má zrychlit proces při zadání objednávky. Současně partneři na webu naleznou všechny informace o svých objednávkách, rychlý přehled o svých zákaznících i jednoduchou správu registračních údajů.

Mezí další výhody webu zajímavé především pro partnery patří poskytování technické a obchodní podpory v českém jazyce. V partnerské sekci naleznou partneři aktuální propagační či speciální promo akce, ceníky produktů, marketingové materiály a další produktové informace.

Na stránkách jsou k dispozici informace týkající se jednotlivých řad produktů avast! určených pro domácí i firemní uživatele, detailní charakteristiky produktů,  aktuální informace o nových produktech včetně cenových podmínek, uvádí Alwil Trade v oznámení.

Chceme vyjít vstříc všem zájemcům o tyto produkty a poskytnout jim komplexní informace o těchto produktech na jednom místě,“ uvedl v oznámení Roman Veselý, sales manager, Alwil Trade.

Zdroj: Alwil Trade

Úvodní foto: http://www.antivirus-avast.cz/

Komentáře