Altron školí partnery a klienty o datových centrech

Dne 15. října 2013 zahájila společnost Altron Group sérii podzimních technologických seminářů pod názvem „Snídaně s Altronem” v konferenčním centru budovy City Green Court v Praze 4.Na úvod prvního semináře se CTO Petr Ding zmínil o novinkách ve skupině Altron a také o projektu certifikace datových center dle Uptime Institutu, pro vedoucího poskytovatele komerčních služeb datových center, která je významná jednak krátkou dobou realizace a tak i faktem, že jde o první projekt svého druhu v ČR.

Jednotliví specialisté dále navázali představením řešení k aktuálním tématům v oblasti pokročilých technických nástrojů pro návrh, řízení a správu datových center, mezi jinými např. computational fluid dynamics, správy IT a non-IT infrastruktury datových center (DCIM) a v programu byla také živá demonstrace nové verze DCIM nástroje vyvinutého Altronem.

Další snídaně proběhnou v průběhu října a listopadu 2013, a to v termínech 30. 10., 7. 11. u a 26. 11. K důležitým tématům na dalších akcích budou patřit např. data management, správa dokumentů, business intelligence, řešení pro big data, zdroje energií pro datová centra, virtualizace a bezpečnost.

Zdroj: Altron GroupKomentáře