Alfa.cz obhájila loňské vítězství v soutěži ShopRoku

Portál Heureka.cz oznámil výsledky soutěže ShopRoku 2013. V kategorii elektro-všeobecné a obhájil své loňské vítězství etail Alfa.cz.

Alfa.cz obhájila loňské vítězství v soutěži ShopRokuSoutěž ShopRoku 2013 pořadaná nákupním rádcem Heureka.cz zná své vítěze. O výsledcích v 18 kategoriích soutěže o Cenu kvality rozhodlo 3,5 milionu dotazníků vyplněných uživateli Heureky v období 1. září 2012 – 30. září 2013.

V kategorii Elektro – všeobecné obhájil loňské vítězství obchod Alfa.cz. Porazil tak finalisty CZC.cz, Onlineshop.cz, Spořílek.cz a T. S. Bohemia.

Nejlepší e-shop v kategorii Elektro – specializované je Roboticky-vysavac.cz. I zde jde o úspěšnou obhajobu loňského úspěchu. Dalšími finalisty byly obchody Ráj šití, Sluchatka.net, Super-vyprodej.cz a Tisknu Za Třetinu.cz.

Cenu kvality v kategorii Hudba, hry, software, filmy získal e-shop Xzone.cz. Ve finále porazil DVDPremiery.cz, FilmArena.cz, Key4you.cz a loňského vítěze Originalky.cz.

Do finále Ceny popularity se z e-shopů zaměřených na elektro nebo IT dostaly, stejně jako vloni, Alza.cz, CZC.cz, Kasa.cz a Mall.cz.

Kompletní výsledky soutěže jsou k vidění na Shoproku.cz.

Zdroj: Shoproku.cz

Úvodní foto: © digieye - Fotolia.com

Komentáře