Akademie CZ.NIC startuje provoz pobočky v Brně, nabízí kurzy IT profesionálům

Brněnská pobočka Akademie CZ.NIC nabízí nejen pracovníkům v oblasti informačních technologií kurzy věnované například technologii DNSSEC či protokolům IPv6 a SIP.

Akademie CZ.NIC startuje provoz pobočky v Brně, nabízí kurzy IT profesionálůmOd začátku září přešla do plného provozu brněnská pobočka Akademie CZ.NIC, tedy vzdělávacího centra sdružení CZ.NIC, které je správcem české národní top-level domény. Akademie.cz pořádá kurzy zaměřené na aktuální internetové technologie.

V brněnské pobočce je do konce tohoto roku 2013 naplánováno celkem 15 kurzů věnovaných systému DNS, bezpečnostní technologii DNSSEC, směrovacímu protokolu BGP, internetovému protokolu IPv6 a protokolu SIP hojně užívaném v oblasti VoIP.

Naší ambicí je nabízet speciální kurzy internetových technologií i v dalších městech. CZ.NIC má v Brně také pobočku svého výzkumného a vývojového centra, jehož členové jsou zároveň vedoucími některých kurzů. I to jsou důvody, proč jsme se rozhodli otevřít další pobočku Akademie CZ.NIC právě v Brně,“ uvedl ve zprávě pro média Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC.

Bližší informace zájemci naleznou na webové adrese www.nic.cz/akademie.

Zdroj: CZ.NIC
Úvodní foto: CZ.NIC

Komentáře