Agem.cz je výhradním distributorem grafik Palit

Agem.cz je nově v ČR a SR výhradním distributorem grafických karet společnosti Palit Microsystems, která vlastní známé značky počítačových grafik jako je Gainward či Galaxy.

Agem.cz je výhradním distributorem grafik PalitSpolečnost Agem.cz se stala výhradním distributorem tchajwanské značky Palit na českém a slovenském trhu. Palit Microsystems je výrobcem grafických karet s čipy nVidia pro stolní počítače

Společnost Palit Microsystems působí na trhu již od roku 1988. Pod její křídla patří značky Gainward, GalaxyXpertVision, které jsou pravděpodobně evropským zákazníkům známější než samotná značka Palit.

 „Jsem rád, že mohu českým zákazníkům nabídnout značku, která je leaderem světového trhu a zčeřit tak zatuchlé vody českého trhu, kde příliš konzervativní přístup vede k nechtěné monopolizaci,“ uvedl ve zprávě pro média Jan Bára, produktový manažer společnosti Agem.cz, který má novou značku v portfoliu na starost.

Podrobnosti o společnosti Palit Microsystems a jejích grafických kartách zájemci naleznou na webové adrese www.palit.biz.

Zdroj: Agem.cz

Úvodní foto: Agem.cz, Palit.biz

Komentáře