AEC je autorizovaným prodejcem bezpečnostních řešení FireEye

Společnost je AEC novým autorizovaným prodejcem bezpečnostních řešení amerického start-upu FireEye, která vůbec nespoléhají na rozpoznávání hrozeb podle signatur.

AEC je autorizovaným prodejcem bezpečnostních řešení FireEyeSpolečnost AEC, která je členem skupiny Cleverlance, se stala autorizovaným prodejcem bezpečnostních řešení FireEye. Ta využívají technologii virtuální analýzy, která má firmám a úřadům poskytnout ochranu v reálném čase před kybernetickými útoky nové generace.

Kybernetické útoky prošly během posledních let radikální změnou. Plošné snahy vedené více méně na slepo s cílem zranit co možná nejvíce systémů nahradily zcela moderní útoky, které jsou přesně cílené, nenápadné a vytrvalé,“ uvedl ve zprávě pro média Michal Drozd, konzultant ze společnosti AEC.

Podle Michala Drozda tradiční bezpečnostní prvky v čele s firewally a antiviry již na zastavení nejmodernějších útoků nestačí.

Technologie společnosti FireEye vůbec nespoléhá na rozpoznání hrozeb dle známých signatur. Využívá detekční nástroj založený na testování malwaru ve více než 90 specifických virtuálních prostředích – sandboxech.

Více informací o produktech FireEye a jejich technologii zájemci naleznou na webové adrese http://www.fireeye.com.

Zdroj: AEC
Úvodní foto: FireEye

Komentáře