Acoustique Quality a Superstand jsou v distribuci 100Megy

Společnost 100Mega Distribution získala distribuční kontrakt na značku Acoustique Quality a exkluzivně rozšířila nabídku o Superstand v České republice i na Slovensku.

Acoustique Quality a Superstand jsou v distribuci 100MegyKontrakt na Acoustique Quality, české HiFi produkty, získala 100Mega Distribution již začátkem roku. V nabídce má jednotlivé reproduktory, subwoofery, reprosoustavy různých velikostí a výkonů i sestavy pro domácí kina včetně zesilovačů.

Firma AQ byla založena v roce 1995 jako pokračování aktivit, které byly do té doby vedeny pod hlavičkou firmy jako fyzické osoby Sapara UNI zhruba od přelomu let 1992 a 1993. Hlavní činností firmy v této době byl vývoj a výroba reprosoustav prodávaných pod vlastní značkou AQ - Acoustique Quality. Kompletní sortiment pokrývá kolem třiceti různých modelů vyráběných ve třech až sedmi barevných variantách.

Reprosoustavy AQ jsou vyráběny v České republice. Výrobce disponuje dvěma technologiemi výroby korpusů. Pro základní řadu používá linku s kontinuálním nanášením folie na MDF desky, vyšší řady jsou vyráběny na povrchu s pravou přírodní dýhou.

Značku Superstand zastřešující nevšední stojany a držáky, máme 100Mega od dovozce exkluzivně od 1. 5. 2013.

V nabídce naleznete variabilní stojany na notebooky, přídavné plochy k těmto stojanům, podložky pod zápeěstí a univerzální stojánky pro telefony.

Produktovým manažerem obou značek je Filip Zeiner, kontakty na něj naleznete v profilu 100Mega Distribution (pouze přihlášení uživatelé).

Zdroj: 100Mega Distribution, ChannelWorld

Úvodní foto: 100Mega Distribution, SuperStand, Acoustique Quality

Komentáře