Abacus mění značku Evolve na Evolveo

Abacus Electric přejmenoval svou značku na Evolveo, upozorňuje, že právní subjektivita i délka záruky je zachována.

Abacus mění značku Evolve na EvolveoDůvod změny značky elektroniky na Evolveo je čistě pragmatický a odráží potřebu expanze. Společnost Abacus Electric, která je výrobcem a garantem servisu této značky, zůstává nezměněna.

K rozšíření názvu značky jsme přistoupili z důvodu vstupu na další trhy. Slovo ‚evolve‘ je bohužel málo unikátní, je běžně používáno v anglicky mluvících zemích, domény s tímto názvem jsou v mnoha zemích již obsazené. Chceme se vyhnout kolizím našeho původního názvu s jinými značkami ‚Evolve‘ ve světě,“ uvedl v oznámení Petr Petrlík, CEO Abacus Electric.

Abacus doufá, že vstupem na další trhy se zvýší počet prodaných kusů značky Evolveo, což firmě umožní účinněji ovlivňovat design a kvalitu výrobků.

Stará doména www.evolve.cz a www.evolve-europe.com byla přesměrována na novou doménu www.evolveo.eu.  

Společnost zároveň upozornila své partnery, že informační materiály jako např. fotografie, datasheety, manuály apod. k současným produktům obsahují starý název značky. Stejně tak skladové zásoby budou obsahovat produkty s původním názvem a nový název Evolveo bude použit až na nově vyráběném zboží.

Zdroj: Abacus Electric

Úvodní foto: Abacus Electric

Komentáře