100Mega přináší herní periferie Gamdias a USB klíčenky Tribe

Společnost 100Mega Distribution přináší na česko-slovenský trh high-endové herní periferie značky Gamdias a USB flash disky ve tvaru filmových postav značky Tribe.

100Mega přináší herní periferie Gamdias a USB klíčenky TribeO rozšíření portfolia o 100Mega Distribution o značku high-endových herních periférií Gamdias vás ChannelWorld informoval již v reportáži ze Dealers Day.

Nyní distributor upřesnil, že na českém a slovenském trhu nabídne především herní klávesnice, myši, headsety a další herní příslušenství.

Mladou značku Gamdias založila v roce 2012 společnost Kworld Technology s cílem poskytnout vysoce kvalitní a designově povedené herní periférie s mottem „Gaming Art in Motion“. To tvoří první část jejího názvu „GAM“, tak i samotný název, jehož druhou část tvoří slovo Dias, vycházející z latinského slova dia – božská (tedy „božská hra“).

Bližší informace o produktech naleznete na webu www.gamdias.com nebo u produktového manažera Dana Klineckého (kontakty v profilu).

Je libo USB ve tvaru Homera Simpsona?

100Mega Distribution se od října rovněž stala exkluzivním distributorem USB flash disků značky Tribe s  designem filmových postav z filmové ságy Hvězdných válek, seriálu Simpsonovi a večerníčku Včelka Mája. Exkluzivitu má distributor držet nejméně do konce roku 2013.

USB disky jsou vyrobeny z měkké gumy, obsahují řetízek pro využití jako klíčenky, součástí je zbarvený USB konektor s logem Tribe a nezbytná ochranná krytka,“ uvedl v oznámení marketingový ředitel Petr Štefánek.

K dispozici budou ve dvou kapacitách 4 a 8 GB. Pro přímý prodej výrobce nachystal prezentační balíčky po 16 ks s možností dokoupení jednotlivých kusů.

Více se o USB flash discích s licencovaným designem od italského Tribe dozvíte na webu www.maiworld.com/tribe nebo u produktového manažera Petera Kollára. Kontakty na něj naleznou registrovaní uživatelé v profilu 100Megy.

 Zdroj: 100Mega Distribution
Úvodní foto: 100Mega Distribution, Gamdias, Tribe

Komentáře