100Mega nově distributorem značek SilentiumPC, Planet, Patona a Immax

100Mega Distribution rozšiřuje nabídku o značky SilentiumPC, Planet, Patona a Immax coby jejich autorizovaný distributor pro český i slovenský trh. Jaké nové produkty tak nabízí?

100Mega nově distributorem značek SilentiumPC, Planet, Patona a ImmaxSpolečnost 100Mega Distribution informovala o rozšíření svého portfolia o tři nové značky. Stala se autorizovaným distributorem produktů značek SilentiumPC (informovali jsme dříve), Planet, Patona a Immax pro český i slovenský trh.

SilentiumPC je polský výrobce počítačových skříní a příslušenství pro ně. Značka je známá především díky svému zaměření na počítačový tuning a casemodding.

Vedle počítačových skříní polský výrobce dodává napájecí zdroje a ventilátory do počítačových skříní. Vyrábí též chladící podložky pod přenosné počítače. Z produktových manažerů pro více informací můžete kontaktovat Janu Čtvrtníčkovou.

Tchajwanská společnost Planet se zaměřuje na výrobu síťových průmyslových řešení, IP kamer a na PoE napájecích řešení. Webové stránky společnosti Planet s podrobnými informacemi o produktech sídlí na adrese www.planet.com.tw. Ve společnosti 100Mega Distribution má tuto značku na starost produktový manažer Lukáš Tuček.

Třetí novou značkou v portfoliu 100Mega Distribution, kterou má na starost produktový manažer Petr Saska, je německá Patona. Nesou ji například nabíječky pro přenosné počítače a digitální fotoaparáty, energetické banky či vysokokapacitní energetické články. Více viz www.patona.de.

V neposlední řadě 100Mega rozšiřuje nabídku o produkty značky Immax, které má též na starost manažer Petr Saska. Immax je výrobce LED pásek a příslušných napájecích adaptérů, LED žárovek či LED reflektorů. O produktech se dozvíte více na www.immax.cz.

Většina nových distribučních kontraktů byla uzavřena v květnu 2013. Produkty všech jmenovaných značek zákazníci 100Mega Distribution naleznou v nabídce od 16. června 2013.

Zdroje: 100Mega Distribution, ChannelWorld.cz
Úvodní foto: 100Mega Distribution, SilentiumPC, Planet, Patona, Immax,

Komentáře