100Mega Distribution rozšířila distribuci o kamery Rollei

Společnost 100Mega Distribution se stala distributorem produktů Rollei pro ČR a SR. Nabídku rozšířila o outdoorové kamery s bohatým příslušenstvím pro nejrůznější využití.

100Mega Distribution rozšířila distribuci o kamery RolleiRollei prezentuje v nabídce 100Mega Distribution portfolio outdoorových kamer pro sportovní nadšence, motorkáře, lyžaře, surfaře, dobrodruhy, výletníky a všechny aktivní uživatele, kteří si touží uchovat zážitky, výkony či zajímavé prostředí.

Kamery Rollei se vyznačují dodávaným bohatým funkčním příslušenstvím, stylovým designem, přehlednými ovládacími prvky a pokročilými funkcemi,“ uvedl v oznámení Petr Štefánek, marketingový ředitel 100Megy.

Součástí portfolia Rollei jsou další praktické produkty jako o teleskopické stojany, nejrůznější držáky a uchycení, podvodní pouzdra, přídavné baterie.

Značku Rollei najdete v nabídce 100Mega Distribution od července letošního roku. Produktovým manažerem je Jaroslav Mestek. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu 100Megy.

Produkty Rollei pocházejí od německého výrobce RCP-Technik, jehož počátky činnosti sahají do roku 2007. Kořeny výroby však sahají do roku 1920, kdy byla v německém městě Braunschweigu založena továrna  Werkstatt für Feinmechanik und Optik – Franke & Heidecke s výrobou fotoaparátů značky Rolleiflex.  Více informací naleznete na www.rollei-actioncam.com.

Zdroj: 

Úvodní foto: 100Mega Distribution, Rollei

Komentáře