100Mega Distribution je výhradním distributorem značky Sumdex v ČR a SR

Společnost 100Mega Distribution je výhradním českým a slovenským distributorem produktů značky Sumdex, tedy například batohů a brašen pro notebooky. Jaké další produkty nesou značku Sumdex?

100Mega Distribution je výhradním distributorem značky Sumdex v ČR a SRSpolečnost 100Mega Distribution se stala výhradním distributorem produktů značky Sumdex na českém a slovenském trhu. Rozšiřuje tak portfolio o nové brašny a další příslušenství pro přenos notebooků, tabletů, čteček elektronických knih, fotoaparátů, videokamer a dalších mobilních či přenositelných zařízení.

Americká společnost Sumdex působí na trhu od roku 1989. V roce 2010 vznikla společnost Sumdex Europe, které převzala exkluzivní prodejní práva pro evropský trh. Právě produkty z její nabídky nyní 100Mega začíná nabízet svým českým a slovenským resellerům.

Sumdex Europe v současnosti přichází s více než 500 brašen a batohů pro přenosné počítače či více než 200 obalů a pouzder pro videokamery a fotoaparáty.

Produkty míří na zákazníky různých cílových skupin v širokém cenovém rozpětí,“ uvedla 100Mega Distribution ve zprávě pro média.

Značku Sumdex bude ve 100Mega Distribution obhospodařovat produktová manažerka Jana Čtvrtníčková (přihlášení uživatelé webu naleznou kontakty zde). Produkty z nabídky Sumdex Europe si zájemci mohou prohlédnout na webové adrese www.sumdex.de.

Zdroj: 100Mega Distribution

Úvodní foto: 100Mega Distribution, Sumdex

Komentáře