100Mega Distribution je autorizovaným distributorem produktů ASRock v ČR a SR

100Mega Distribution je novým autorizovaným distributorem produktů tchajwanského výrobce hardwaru ASRock. Čím konkrétně tedy rozšiřuje svou nabídku?

100Mega Distribution je autorizovaným distributorem produktů ASRock v ČR a SRSpolečnost 100Mega Distribution oznámila uzavření kontraktu na distribuci produktů ASRock na českém i slovenském trhu.

Tchajwanská společnost ASRock je známá především výrobou základních desek pro osobní počítače, servery i průmyslová zařízení. Od svého vzniku v roce 2002 rozšířila pole působnosti také na výrobu kompaktních počítačů.

Aktuálně se zaměřuje na menší notebooky s displejem o úhlopříčce od 12 do 15 palců. Rovněž nabízí stacionární Mini PC pro domácí i kancelářské využití.

100Mega Distribution prozatím do nabídky zařazuje základní desky ASRock, které má na starost produktová manažerka Ida Pechmannová. Kontakty na ni naleznou přihlášení uživatelé v profilu 100Mega.

ASRock vyrábí základní desky pro osobní počítače nejrůznějších kategorií, ale na českém trhu si tato asijská značka zatím udělala dobré jméno především nabídkou dražších vyspělejších modelů s nadstandardní výbavou.

100Mega není jediným distributorem produktů značky ASRock na českém či slovenském trhu. V České republice produkty nesoucí tuto značku nabízí také distributoři Agem CZ a Asbis CZ. Na Slovensku pak Agem SK a Asbis SK.

Více informací i společnosti ASRock a jejích produktech zájemci naleznou na webové adrese www.asrock.com.

Zdroj: 100Mega Distribution, ChannelWorld.cz

Úvodní foto: 100MEGA Distribution, ASRock

Komentáře