Westcon dosáhl na zlatou úroveň komunikační kompetence Microsoftu

VAD distributor Westcon oznámil, že je prvním distributorem, který získa Microsoft Gold Communications Competency pro region EMEA.

Westcon dosáhl na zlatou úroveň komunikační kompetence MicrosoftuSkupina Westcon Group se stala prvním distributorem s přidanou hodnotou, který v takovém regionálním měřítku dosáhl na zlatou kompetenci v oblasti komunikací v programu Partner Network společnosti Microsoft.

Aby Westcon získal zlatou kompetenci, musel splnit podmínky v oblasti obratu, servisní podpory a spokojenosti zákazníků napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou.

Získáním zlaté úrovně v komunikační kompetenci Westcon prokázal svou schopnost splnit přísné požadavky na technologie a spokojenost zákazníků nastavené Microsoftem – tím, že poskytuje zákazníkům řešení postavená Microsoft Lync, které je nejlepší ve své třídě,“ uvedl distributor v oznámení.

Kompetence má garantovat, že Westcon svým partnerům poskytuje integrovanou a kastomizovanou předprodejní, prodejní, marketingovou a poprodejní podporu a služby pro Lync.

Westcon má v distribuci jeden z nejširších ekosytémů řešení Lync, který zahrnuje produkty Active Communications, Acme Packet, Advatel, Altigen, AudioCodes, Jabra, Plantronics, Polycom, snom and Sonus.

Zdroj: Westcon Group

Úvodní foto: © Yuri Arcurs - Fotolia.com

Komentáře