Lidé: Detlev Knierim regionálního ředitelem Citrixu pro východní Evropu

Detlev Knierim se stal novým regionálním ředitelem společnosti Citrix pro oblast východní Evropy. Co bude mít na starost a kde působil v minulosti?

Lidé: Detlev Knierim regionálního ředitelem Citrixu pro východní EvropuSpolečnost Citrix, která je mj. poskytovatelem technologií v oblasti virtualizace a cloudu, oznámila jmenování nového regionálního ředitele pro východní Evropu. Stal se jím Detlev Knierim.

Ve své nové funkci bude zodpovědný za obchodní a marketingové aktivity společnosti Citrix v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Jeho přímým nadřízeným je nyní Guenther Brand, viceprezident společnosti Citrix, který má na starost oblast zahrnující Rusko, Společenství nezávislých států (CIS), jihoevropský a právě východoevropský region, do nějž Citrix počítá i tři výše zmíněné země.

Společně s lokálními týmy bude vyvíjet a implementovat prodejní strategie, aby byly uspokojeny potřeby zákazníků a partnerů Citrix a současně byla posílena pozice společnosti Citrix v regionu,“ uvedl Guenther Brand o novém regionálním řediteli pro oblast východní Evropy.

Detlev Knierim je německé národnosti. Naposledy pracoval ve společnosti Hewlett Packard, kde byl zodpovědný za globální prodej i vytváření prodejní sítě v Rusku a CIS. Dříve působil na různých výkonných pozicích ve společnostech Cisco, Colt Telecom a Vodafone.

Zdroj: Citrix

Úvodní foto: Citrix

Komentáře