Lidé: Christian Sokcevic je regionálním generálním ředitelem firmy Panasonic

Panasonic jmenoval Christina Sokcevice do funkce generálního ředitele pro střední a jihovýchodní Evropu.Christian Sokcevic převzal zodpovědnost v Panasoniku za 12 zemí (Albánie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká republika, Černá Hora, Chorvatsko, Makedonie, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko a Slovinsko) s platností od 1. 2 2013.

Pro Panasonic Sokcevic pracuje od února 1999. Posledních 14 let zastával více manažerských pozic, především v rámci evropské sekce profesionální AV techniky. Naposledy působil jako ředitel divize Professional Camera Solutions Business Unit Europe, která se specializuje na profi vysílací a produkční techniku, ve Wiesbadenu.

Christian Sokcevic

V následujících letech bude mým hlavním cílem posílit pozici společnosti v rámci regionu a zvýšit její tržní podíl, a to i přesto, že v současnosti čelíme dopadům ekonomické krize. Jsem přesvědčen, že Panasonic dokáže uspět právě díky své jedinečné schopnosti přicházet s inovativními a inteligentními řešeními nejvyšší kvality, které jsou žádané v řadě průmyslových odvětví i mezi koncovými zákazníky,“ uvedl Christian Sokcevic ke svému jmenování.

Zdroj: Panasonic
Komentáře