Lenovo uvádí model ThinkPad T570 pro vytížené profesionály

Novinka s 15,6" displejem nabídne výkon nejnovější generace procesorů Intel Core, až 32 GB RAM, bezpečnostní funkce a volitelnou mobilní konektivitu. Díky tenkému tělu a váze jen těsně nad 2 kg se navíc příliš nepronese ani na cestách. Díky cestovní baterii má vydržet v provozu až 21 hodin na jedno nabití.

Lenovo uvádí model ThinkPad T570 pro vytížené profesionály
Společnost Lenovo rozšiřuje svou řadu podnikových notebooků o 15,6“ model ThinkPad T570. Novinka je podle výrobce ideálním zařízením pro vytížené profesionály, kteří hledají výkonné zařízení, které se nepronese na cestách.

ThinkPad T570 nabídne procesory Intel Core sedmé generace, až 32GB operační paměť, rychlé SSD úložiště a operační systém Windows 10 Pro. O bezpečnost se postará čtečka otisku prstů, funkce Windows Hello a šifrovací čip dTPM 2.0.

Novinka má tenké tělo, váží 2,04 kg a díky široké úhlopříčce nabídne plnohodnotnou klávesnici včetně numerického bloku. Při konstrukci notebooku byly použity pevné materiály, které obstály v armádních testech.

Baterie podle Lenova udrží novinku v chodu až 16 hodin na jedno nabití. Výdrž ještě prodlouží technologie Power Bridge, která umožňuje výměnu baterie bez nutnosti vypnutí notebooku. S přídavnou cestovní baterií se výdrž podle výrobce zvyšuje až na 21 hodin.

Pokud jde o konektivitu, nový ThinkPad nabízí řadu portů včetně USB-C s podporou technologie Intel Thunderbolt 3. Notebook lze také nakonfigurovat s možností připojení WWAN, což uživatelům poskytne přístup ke 3G nebo 4G mobilním sítím.

Dostupnost a cena

Notebook Lenovo ThinkPad T570 je na trhu již k dispozici za cenu od 39 790 Kč včetně DPH.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře