HP zakládá organizační jednotku pro podporu in-memory computingu

Specialisté společnosti HP se zaměří na podporu zákazníků v oblasti databázových výpočtů v prostředí SAP HANA.Společnost HP vytvořila novou organizační jednotku (Center of Excellence, CoE) zaměřenou na technologie in-memory computingu. Organizacím má pomoci zvýšit efektivitu operací s daty v reálném čase, vylepšit přenosy dat a minimalizovat související rizika.

HP CoE se nejprve zaměří na podporu platforem SAP HANA a Business Suite, které jsou na těchto technologiích založeny.

Jednotka propojí týmy návrhářů virtuálních prostředí, vývojářů a dalších odborníků se zkušenostmi s provozem SAP řešení ve více než 60 zemích, v 10 jazycích.

Do podpory budou zapojeny technologické laboratoře HP, divize HP Enterprise Services, servery, storage a síťové prvky HP a oblast testování a vývoje aplikací. V rámci technologických laboratoří HP vytvoří in-memory platformu s kódovým označením „Projekt Kraken“.

Technologie in-memory computingu nabízejí ve srovnání s tradičními technikami oddělení procesů pro ukládání dat od provozních IT prvků npodstatně rychlejší zpracování velkých objemů dat. Zákazníkům to umožňuje analyzovat data v reálném čase.


Zdroj: HPKomentáře