Distree XXL se blíží, ChannelWorld bude u toho

Tradiční setkání výrobců a distributorů se letos koná v Monte Carlu. Účastní se také zástupci českých a slovenských distribučních společností. Co přináší akce vám resellerům? A co nabídne ChannelWorld jako exkluzivní mediální partner?Distree XXL, každoroční setkání distributorů a výrobců z regionu Evropa, Středního východ a Afrika (EMEA), pořádá organizace Distree Events (www.distree.com). Třídenní akci navštěvuje více než tisíc výkonných zástupců distribučních společností a výrobců. Tito hosté domlouvají na předem organizovaných schůzkách nové distribuční kontrakty. Každý rok se tak objevují v nabídkách vašich distributorů značky, jejichž distribuce je domlouvána právě na Distree XXL.

Také letos se setkání účastní několik výkonných zástupců českých a slovenských distributorů. ChannelWorld vám s nimi přinese přímo z akce několik rozhovorů. Těšit se můžete také na představení strategií výrobců aktivních na našem trhu. To ale není vše, Distree XXL nabídne přednášky předních analytiků, workshopy a prezentace.  V dobách ekonomického zpomalení jistě oceníte analýzy současného stavu, prognózy do příštích měsíců a strategie pro udržení prodeje.

Na gala večeru Distree XXL proběhne vyhlášení EMEA Academy Channel Awards, které jsou udíleny výrobcům a distributorům na základě vzájemného hlasování. Výsledky si přečtete na tomto webu nebo v naší pravidelné rubrice v časopisu Computerworld. ChannelWorld se stal exkluzivním mediálním partnerem akce pro Česko a Slovensko. Pokud vás zajímá, které výrobce nominovali tuzemští distributoři na udělení cen, podívejte se na vyhlášení výsledků tady.

Atmosféru loňského ročníku si můžete přiblížit zde:Komentáře