Distree XXL: Nominovaní distributoři

Součástí udílení EMEA Channel Academy Awards 2008 jsou rovněž ceny pro distributory. Více než stovka výkonných zástupců výrobců nominovala své distributory také pro náš region. Kdo bude bojovat o hlavní cenu?EMEA Channel Academy Awards 2008Nominace na ocenění nejlepšího distributora v regionu EMEA z pohledu výrobců získalo překvapivě 37 samostatných společností. Výsledek svědčí o tom, že trendy regionalizace distribuce ICT a spotřební elektroniky se odehrávají na mnohem menších územích, než je region EMEA. V něm zůstává několik trhů s vlastním charakterem i channel komunitou.

„Výrobci nominovali distributory na základě mnoha kritérií zahrnujících růst prodejů, zapojení partnerů, logistiku, finanční morálku, burzovní výsledky a další. Distributoři s největším počtem hlasů postoupili do finálové volby, která proběhne během gala večera na setkání Distree XXL," upřesnil způsob hlasování Farouk Hermaj, CEO organizace Distree Events.

Napříč regiony získala nejvíce hlasů Tech Data Distribution, která byla zvolena hned ve čtyřech regionech. Po třech nominacích si odnesl Ingram Micro a Actebis. V našem regionu střední a východní Evropy dostaly nominace společnosti ABC Data, Action, Asbis, Elko a Tech Data. Kromě Actionu se jedná o distributory aktivní také na našich trzích. Je jistě dobrou zprávou, že výkonní zástupci výrobců jejich práci v regionu oceňují. Finální výsledky vám přineseme zde na ChannelWorldu během příštího týdne. Sami jsme velmi zvědaví, kdo cenu získá.

K dispozici dáváme kompletní přehled nominovaných pro jednotlivé regiony:

African Distributor of the Year: Axiz, Smart, Red Dot, Tarsus, Westcon
Central and Eastern Europe Distributor of the Year: ABC Data, Action, Asbis, Elko, Tech Data
DACH Distributor of the Year: Actebis, COS Memory, Ingram Micro, Tech Data, Wave Computersystems
Middle East Distributor of the Year: ABM, Aptec, Bogazici Bilgisayar, Despec, Redington
Northern Europe Distributor of the Year: Actebis, Gandalf Data, GNT, Ingram Micro, Komplett
Russia & CIS Distributor of the Year: Elko, Merlion, OCS, Pirit, Trinity Electronics
South East Europe Distributor of the Year: AMY SA Programa, ComTrade Group, InfoQuest, M SAN Grupa, RHS
Southern Europe Distributor of the Year: Banque Magnetique, Comtrade, Esprinet, Tech Data
UK & Ireland Distributor of the Year: CMS Peripherals, Computer 2000 (součást Tech Data Group), Ingram Micro, Northamber, WestcoastKomentáře