Dell PartnerDirect slaví pět let v regionu EMEA

U příležitosti pátého výročí spuštění programu PartnerDirect v regionu EMEA připravila společnost Dell pro své partnery nový nástroj. Zároveň oznámila personální změny.

Dell PartnerDirect slaví pět let v regionu EMEASpolečnost Dell představila nový nástroj pro své partnery s názvem Dell Online Solutions Configurator.  Má zlepšit partnerský program Dell PartnerDirect.

Dell slibuje, že nový nástroj přinese jeho partnerům možnost uzavírat obchody jednodušeji a rychleji než v minulosti díky možnosti nastavit cenu u komplexních podnikových řešení.

Dell Online Solutions Configurator by měl být českým partnerům k dispozici na přelomu druhého a třetího kvartálu roku 2013. Prozatím je testován ve Velké Británii a v Irsku. V celém regionu EMEA bude prý k dispozici během několika následujících měsíců.

Nyní v únoru 2013 je to již pět let, co Dell v regionu EMEA spustil program Dell PartnerDirect. V České republice program běží od června 2008.

U příležitosti pátého výročí Dell připravil pro své partnery možnost využít fond deseti milionů dolarů, který má podporovat poskytování dodatečné slevy na nákup firemních řešení. „Dell tento fond pojal jako další způsob, jak odměnit ty partnery, kteří do programu investovali,“ uvedla firma ve zprávě pro média.

Laurent Binetti  se stal generálním manažerem pro EMEA channel sales

Dell také oznámil, že pozici generálního manažera pro EMEA channel sales bude nově zastávat Laurent Binetti. Přichází z postu generálního manažera Dell commercial business pro jihoevropský region. Ve společnosti Dell pracuje od roku 1996.

Laurent Binetti působil na různých senior pozicích v rámci východoevropského regionu a rozvíjejících se trhů. V jednotlivých zemích zakládal místní zastoupení a vytvořil novou manažerskou divizi zahrnující 26 zemí včetně Ruska, Turecka a Izraele.

Emmanuel Mouquet, který dosud zastával pozici generálního manažera pro EMEA channel sales a byl u startu programu PartnerDirect v regionu EMEA, zamířil do křesla generálního manažera francouzského zastoupení společnosti Dell.

Jen krátce se pak Dell ve zprávě pro média zmínil, že Pavel Halfar nastoupil na pozici sales manažera pro divizi Channel v české pobočce společnosti Dell.Komentáře