CP Secure definitivně součástí Netgearu

Netgear dokončil akvizici CP Secure. Jak se promítne sloučení v nabídce Netgearu? Kdy se dočkáme nových produktů na našich trzích? A co bude se zákazníky CP Secure?

CP Secure definitivně součástí NetgearuNetgear je výrobce síťových řešení a CP Secure zase bezpečnostních aplikací. Akvizice tedy proběhla s jasným cílem, nabídnout nové funkce zvyšující ochranu malých a středních podniků. Ihned po dokončení procesu slučování proto Netgear oznámil, že CP Secure bude začleněno do nabídky Netgearu v rámci nové produktové řady ProSecure. Produktová řada nabídne zařízení poskytující podnikovým uživatelům ochranu jejich sítí, přístupu na web a e-mailové komunikace. Její uvedení přitom výrobce plánuje ještě do konce tohoto roku, a to i na lokálních trzích.Proces akvizice odstartoval uzavřením oboustranné dohody 22. 9. 2008. Všechny náležitosti smlouvy byly splněny a kupní cena vyplacena v plné výši 17,5 milionů dolarů.

Od 15. 12. 2008 mohou zákazníci CP Secure kontaktovat technickou podporu prostřednictvím globální podpory Netgearu, fungující 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pro získání podpory musí zákazník nejprve svůj produkt registrovat zde. Po registraci můžete požadovat telefonickou podporu nebo využít online portál. Potřebné kontakty a linky najdete tady.

Autorizovanými distributory Netgear jsou v České republice: Abacus Computer, AT Computers a eD system Czech. Na Slovensku: eD system Slovakia. Podle informací ChannelWorldu výrobce aktuálně zvažuje další rozšíření sítě distribučních partnerů.Komentáře