Radware převzal technologii od Nortelu

Poskytovatel integrovaných aplikačních řešení pro inteligentní sítě Radware oznámil, že podepsal dohodu o převzetí přepínací technologie Alteon od Nortelu. Pod jakou značkou bude technologie nabízena a kde budou partneři řešit reklamace?Alteon padl pod křídla Nortelu v roce 2000, teď je na čase jít o dům dál.Alteon je technologie, která dokáže třídit a prioritizovat služby poskytované aplikacemi. Dále bude nabízena pod společnou značkou Radware Alteon. V rámci podepsané dohody přechází pod křídla Radware rovněž zaměstnanci, kteří se Alteonu u Nortelu dosud věnovali.

Společnost Radware rovněž přistoupila na pětiletý plán podpory stávajících projektů, čímž chce minimalizovat obavu z akvizice a chránit investice svých zákazníků i klientů Nortelu/Alteonu. Firma zároveň deklarovala záměr investovat do dalšího vývoje převzatých produktů a služeb.

Autorizovaným distributorem Radware je v Česku Vums Datacom.

Nortel převzal Alteon v roce 2000. Společnost se ale dlohodobě potýká s problémy a v USA a Anglii nedávnno oficiálně požádala o ochranu před věřiteli. Více se o situaci v Nortelu dočtete na ChannelWorldu tady. 

 

 Komentáře