Zapojili jste se již do nové sezóny Dell DreamTeam?

Letošní výhrou pro nejúspěšnější partnery zapojené do soutěže Dell DreamTeam je prodloužený víkend v Barceloně včetně fotbalového zápasu. A letecky!

Zapojili jste se již do nové sezóny Dell DreamTeam?Nová sezóna soutěže Dell DreamTeam běží od 1. 2. 2013 do 31. 7. 2013. Po registraci mohou partneři společnosti Dell hlásit své prodeje a sbírat body (puky a góly), ti nejlepší vyhrají prodloužený víkend v Barceloně na Nou Campu.

S novou sezónou přichází i zásadní novinka. Nyní mohou reselleři zapojení do soutěže přihlašovat i prodeje produktů Dell XPS, Inspiron a Alienware.

Pokud se navíc rozhodnete absolvovat čtyři vzdělávací kurzy přes e-learning na partnerském portálu společnosti Dell získáte hned 1 600 puků. Po dokončení kurzu jsou vám body automaticky připsány na účet motivační soutěže.

Hra je postavena na „kanadském bodování“, které se načítá podle počtu gólů a asistencí, které zapojení reselleři získávají za prodej jednotlivých produktů Dell a za absolvování technických či obchodních školení a workshopů.

Za góly jsou považovány nahlášené prodané úložiště, servery či síťové produkty. Desktopy a notebooky Dell se kvůli odlišné náročnosti prodeje přičítají jako asistence. Více se o soutěži dozvíte v samostatném článku.

Zdroj: ChannelWorld, Dell

Úvodní foto: Dell Computer

Komentáře