TrustPort nabídne svá serverová řešení na zkoušku

Zajímavou formu prodejní podpory svých partnerů nabízí od ledna TrustPort. V rámci časově omezené nabídky může každý zákazník vyzkoušet během dvou měsíců jedno ze serverových řešení výrobce zdarma.Nabídka se týká řešení TrustPort Net Gateway, zajišťujícího ochranu poštovního a webového provozu firmy proti spamu a malwaru, a TrustPort WebFilter, umožňujícího optimalizovat využití firemní konektivity.

Technická podpora výrobce je během celého zkušebního období bezplatná, zákazníkům s více než dvěma sty počítači bude zajištěna také neplacená implementace řešení. Po uplynutí dvouměsíční doby se pak zákazník rozhodne, zda si ověřené a odladěné řešení zakoupí. Výrobce sází na pozitivní zkušenost zákazníka se softwarem v podmínkách vlastní počítačové sítě, která ho snáze přiměje, aby si řešení koupil. Nabídka potrvá od 15. 1. do 15. 3. tohoto roku. 

Promoakci mohou ke zlepšení prodeje využít nejen stávající partneři. Výrobce, podle svého vyjádření pro ChannelWorld, uvítá další prodejce, kteří mají zkušenosti s prodejem softwaru zákazníkům z oblasti soukromých podniků i veřejné správy. Řešení TrustPort Net Gateway a TrustPort WebFilter jsou vhodná do větších organizací, které chtějí chránit svou počítačovou síť proti internetovým hrozbám. Na rozdíl od základní ochrany na úrovni jednotlivých počítačových stanic, zmíněná řešení kontrolují poštovní či webový provoz na vstupním bodu sítě.

TrustPort WebFilter představuje podle výrobce zajímavou nabídku také pro školy a knihovny, které potřebují zamezit prohlížení určitého druhu webových stránek. Noví zájemci o partnerský prodej obou produktů se mohou obracet na obchodní oddělení společnosti TrustPort.Komentáře