Specializovaný distributor Itancia zavírá českou pobočku

Společnost Itancia reviduje svůj provoz ve střední a východní Evropě. Kvůli nesplnění očekávání zavírá pražskou pobočku pro Českou republiku. Z trhu se však nestahuje zcela.

Specializovaný distributor Itancia zavírá českou pobočkuZ důvodu nenaplnění očekávaných prodejů v České republice se rozhodla společnosti Intancia, VAD distributor zaměřený na oblast sítí a telekomunikací, uzavřít lokální kancelář a řídit zastoupení z Polska. Informoval o tom server ITdistri.com.

Itancia otevřela české a polské zastoupení před dvěma lety, kdy se po akvizici společnosti Partners In Europe a švýcarské firmy Egtel v listopadu 2010 distributor rozhodl expandovat dále na východ.

Zatímco české pobočce se příliš nevedlo, polská dceřiná společnost si zřejmě vede dobře. Distributor již plánuje zdvojnásobit svůj lokální tým, aby dokázal lépe zvládat požadavky resellerů z východní Evropy.

Lokální kanceláře měly nabídnout systémovým integrátorům největší evropský sklad second-handového a ekologicky recyklovaného telekomunikačního vybavení. Kontakty na polskou pobočku naleznete na webu Itancia.com.

Zdroj: ITdistri.com, ChannelWorld

Úvodní foto: Itancia

Komentáře