Samsung se přestěhoval do nových kancelářských prostor na Chodově v Praze

Česká pobočka firmy Samsung se přestěhovala do nových kancelářských prostor, jejichž součástí je i showroom. Kde si Samsung našel nové působiště a k jakým účelům hodlá využívat showroom?Samsung se přestěhoval do nových kancelářských prostor na Chodově v PrazeOd pondělí 11. 2. 2013 sídlí česká pobočka společnosti Samsung  na nové adrese. Firma se přestěhovala do nových kancelářských prostor v areálu The Park na pražském Chodově.

Nové kancelářské prostory ve druhém patře budovy č. 14 kancelářského komplexu The Park slavnostně otevřel JinHwan Kim, prezident společnosti Samsung v České republice a na Slovensku.

V nových prostorách má nyní Samsung také vlastní showroom, který zabírá přes 150 čtverečních metrů. Je určen jak pro interní školení, tak pro prezentaci produktů obchodním partnerům.

 „Našim cílem bylo vytvořit pro zaměstnance přívětivější a prostornější pracovní prostředí, které poskytne lepší zázemí a přispěje k většímu pohodlí všech zaměstnanců,“  uvedl JinHwan Kim, ve zprávě pro média.

Zaměstnanci české pobočky společnosti Samsung mohou v rámci areálu The Park a v jeho přilehlém okolí využívat služeb vlastní mateřské školky, zdravotnického zařízení nebo třeba čistírny oděvů.


 Foto č.1: Slavnostní otevírání nových kancelářských prostor české pobočky společnosti Samsung v areálu The Park v pražské čtvrti Chodov

Slavnostní otevírání nových kancelářských prostor české pobočky společnosti Samsung v areálu The Park v pražské čtvrti Chodov (zdroj: Samsung)


Zdroj: Samsung

Úvodní foto: Samsung
Komentáře