RRC rozšířila sklad a posílila tým o Michala Picka a Lenku Rouhovou

Distributor RRC-CZ přesunul svůj sklad do nových prostor a oznámil rozšíření distribuce produktů Avaya o enterprise segment. Společnost zároveň představila dvě nové posily v týmu. Kam se nyní vydat k osobnímu odběru produktů?RRC-CZ, distributor s přidanou hodnotou, oznámil přesun ze svého skladu na adrese Průmyslová 1472/11 do nových prostor. Od 16. 2. 2009 otevřel větší prostory pro logistiku na adrese Chrášťany 207 (okres Praha - Západ). Jedná se o budovu B a PSČ je 252 19. Telefonní ani faxová čísla se nemění.

Důvodem přesunu je rozšíření skladových prostorů. Původní sklad měl 300 m2 a 4 metry skladovací výšky. Nyní distributor disponuje plochou 450 m2 a skladovací výškou 10 m. Také do nových prostor můžete zavítat pro osobní odběry, a to v pracovních dnech od 8:30 do 17:00. Osobní odběr není zpoplatněn.

Michal Pick je v RRC-CZ zodpovědný za technickou podporu značky Avaya a technickou integraci s enterprise systémyTouto zprávou ale novinky u významného hráče světového distribučního trhu nekončí. RRC na globální úrovni podepsala kontrakt na kompletní portfolio produktů Avaya, i v tuzemské pobočce tak došlo k rozšíření distribuce Avaya o enterprise produkty - ECG.

V této souvislosti RRC-CZ  oznámila posílení technického oddělení o Michala Picka (35), který je zodpovědný za technickou podporu značky Avaya a technickou integraci s enterprise systémy.Novou marketingovou manažerkou RRC-CZ se stala Lenka Rouhová

Michal Pick přišel do RRC-CZ ze společnosti Tech Data, kde pracoval jako konzultant pro oblast Security. V minulosti působil také jako senior specialista ISP služeb ve společnosti GTS Novera.

Přehled posil v RRC-CZ doplňuje nová marketigová ředitelka Lenka Rouhová (32). Zkušenosti si přináší z marketingových a PR pozic ve společnostech BGS Distribution nebo Simac Technik. V RRC-CZ bude řídit marketingové aktivity všech distribuovaných produktů a bude rovněž zodpovědná za strategické plánování kampaní, uvádění nových produktů a distribucí.Komentáře