První mobilní web mezi distributory má AT Computers

Společnost AT Computers zavedla mobilní B2B portál pro partnery. ATC BusinessLink rozpozná přístup z mobilu a načte speciální rozhraní.

První mobilní web mezi distributory má AT ComputersMobilní B2B portál AT ComputersB2B portál AT Computers při přístupu přes mobilní zařízení automaticky načte rozdílný layout, který se nachází na m.atcomp.cz. „Řešení je připraveno pro všechny mobilní platformy a operační systémy současnosti,“ uvedl distributor v oznámení.

Pro návštěvníky z klasického PC zavedení dalšího rozhraní nepředstavuje žádnou změnu. Naopak dealeři, kteří jsou často v terénu, mohou těžit z přehlednějšího prostředí upraveného pro ovládání na menším displeji mobilních zařízení.

V rámci něho (mobilního webu) jsou uživatelé schopni provést veškeré běžné operace, na které jsou zvyklí. Nemusí už totiž čekat, až se vrátí zpět do kanceláře, ale novou objednávku mohou zadat do systému přímo ze svého mobilního telefonu nebo tabletu,“ uvádí AT Computers ve zprávě.

Distributor dodává, že nové řešení navíc odpovídá všem posledním legislativním úpravám, které vstoupily v platnost 1. 1. 2013.Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře