Přepínače D-Link DXS-3600 lze zdarma upgradovat

Všem majitelům switchů DXS-3600, kteří si je zakoupili ve verzi A1, nabízí D-Link zdarma hardwarový upgrade na nejnovější verzi B1.Zákazníci upgradem přepínače DXS-3600 na verzi B1 získají dvojnásobnou switchovací kapacitu (960 Gbps) a možnost softwarového upgradu na enhanced image, který přidává další pokročilé L3 funkce.

Nové enhanced image funkce po upgradu zahrnují IPv4/v6 routing (RIP, VRRP, OSPF, BGP a L3 funkce IGMP, MLD, PIM-DM, SM, SDM, SSM, DVMRP).

Enhanced image také podporuje L2/L3 MPLS VPN, která umožňuje použití těchto přepínačů také jako core routerů v podnikovém prostředí, nebo jako switchů v prostředí MPLS.

Součástí upgradu je také možnost osazení expanzními moduly:

  • DXS-3600-EM-4XT – 4 x 10GBASE-T module
  • DXS-3600-EM-8T – 8 x 1GBASE-T  Ethernet module
  • DXS-3600-EM-Stack – 2 x 120G CXP Interface (pouze pro DXS-3600-32S) – modul pro stohování až 4 zařízení

Zákazníci mohou kontaktovat přímo kancelář D-Link (kontakty na www.dlink.cz). Na straně zákazníka pak proběhne výměna formou “kus za kus”, a nemusí tak čekat na upgrade původního switche.

Samotná výměna je okamžitá, avšak na příjezd technika je nutné domluvit termín. Pokud si zákazník platí D-Link Assist službu, je v rámci ní možná zajistit výměnu podle smluveného SLA, nejrychleji tedy do 4 hodin.   


Zdroj: D-Link, ChannelWorldKomentáře