Poslední měsíc na nákup Epsonu s šancí odjet do Řecka

Nakupujete produkty Epson? Nebo chcete začít? Do 31. ledna máte možnost zapojit se do probíhající soutěže o zájezdy do Řecka a další ceny. Výhry jsou udělovány v několika kategoriích včetně kategorie „Skokan".

Poslední měsíc na nákup Epsonu s šancí odjet do ŘeckaSoutěž Epson Hellas Tour 2009 probíhá v období od 1. 9. 2008 - 31. 1. 2009 a je rozdělena do následujících kategorií:

TOP dealer
Projektory
Pokladní tiskárny a systémy
Skokan
Spotřební materiál

Pro každou kategorii je připraveno osm cen. Prodejci, kteří dosáhnou nejvyšších obratů v jednotlivých kategoriích, se v dubnu 2009 zúčastní cesty do Řecka. Na programu zájezdu, pro který je vyhrazeno 14 míst, je plavba po Egejském moři, potápění i jízda v jeepech a na koních. Soutěž bude vyhodnocena do 28. 2. 2009 a ceny předány do 15. 3. Podrobný rozpis odměn a více informací naleznete na www.epsonpartner.cz a www.epsonpartner.sk.

Autorizovanými distributory výrobce jsou v ČR: AT Computers, AV Media (pouze projektory), eD system Czech, Lama Plus (pouze spotřební materiál), SWS, Tech Data Distribution. V SR se jedná o tyto společnosti: AP Media (pouze projektory), eD´System Slovakia, Lama Plus Slovakia (pouze spotřební materiál), Print Trade.Komentáře