Poslední dva dny na výběr AT Centů

Distributor AT Computers připomíná blížící se termín pro výběr bodů z věrnostního programu “ATC Žiju si“. Jak program funguje a kdy odstartuje jeho další ročník?S novým rokem končí věrnostní kampaň ATC Žiju si 2008. Termín pro vyčerpání všech nasbíraných AT Centů je 16. 1. 2009. Pokud jste u distributora v loňském roce rovněž nakupovali, neváhejte vybrat své konto prostřednictvím objednávkového formuláře na www.atcomp.cz v menu Žiju si - Objednávkový formulář. Objednávky přijaté po 16. 1. nebudou akceptovány, a konto s AT Centy bude vynulováno.

Jak probíhá sběr věrnostních bodů? AT Centy se vám automaticky přičtou na vaše virtuální AT Konto v okamžiku zúčtování prodejní faktury u AT Computers. Podmínkou je pouze uvedení čísla webové registrace (u objednávek prostřednictvím B2B e-shopu ATC Business Link je doplněno automaticky, u ostatních forem objednávek musíte své číslo znát a uvést). Za nasbírané AT Centy si můžete vybrat jakékoliv produkty z nabídky AT Computers nebo odměny z katalogu cen. Podrobné podmínky programu i přehled katalogových cen naleznete rovněž v aplikaci BusinessLink na www.atcomp.cz. V případě dalších dotazů můžete kontaktovat Marii Siegmundovou (siegmundova@atcomp.cz).

Věrnostní program "ATC - Žiju si" pro rok 2009 bude zahájen 21. 1. 2009 a dozná pouze kosmetických změn. V katalogu odměn se objeví nové produkty a slovenští partneři budou mít ceny uvedeny v eurech.Komentáře