Ohlédnutí za Joyce RoadShow

Pod názvem Naše znalosti = Vaše úspory proběhla v uplynulých dvou týdnech putovní RoadShow distributora komunikačních řešení Joyce ČR. Co bylo tématem přednášek a jak můžete získat prezentace v elektronické podobě?Všechny zastávky RoadShow Joyce ČR čekal zaplněný sál

Tým společnosti Joyce přivítal zákazníky ve městech Brno, Praha a Bratislava. Účast prodejců se zájmem o telekomunikační techniku značek Well a Asus překonala hranicí 200 partnerů.

Připraveny byly přednášky z oborů, kterým se Joyce věnuje dlouhodobě. Odpolední program pak doplnila přednáška o novince portfoliu Joyce - slunečních elektrárnách. I ta přilákala mnoho resellerů unavených nízkými maržemi z prodeje IT a spotřební elektroniky. Pokud zajímá i vás, můžete navštívit stránky www.joyce-energie.cz.

V ranním bloku čekaly partnery dvě přednášky. První se zaměřila na novinky v oblasti produktů Well a Asus, tedy WiFi, ADSL, VoIP a powerline adaptéry. Joyce ČR je dovozcem značek Well, Asus a specialistou na VoIPS kompletní nabídkou i novinkami se seznámíte přímo v e-shopu Joyce, který letos prošel vývojem k větší přehlednosti a snadnějšímu ovládání. Další vylepšení se ještě připravují.

V druhém semináři se Michal Kališ, obchodní ředitel společnosti Joyce, zaměřil na problematiku VoIP telefonie a úspory, které VoIP řešení zákazníkům přináší. Podle výzkumu NIC.CZ, který prezentoval, bylo „volání přes internet" v roce 2008 využíváno jako výhradní forma telefonie jen v 6-7 % firem. Celých 33 % firem však uvažuje o zavedení VoIP do budoucna. Jedná se tak o zajímavý segment pro prodejce s přidanou hodnotou (VARs).

Z prezentované nabídky partnery zaujaly mimo jiné videotelofony, které se již brzy objeví na našem trhuPolední pauzu a oběd doprovázelo zábavné vystoupení iluzionisty.

Odpolední blok už patřil zmíněné novince v oblasti fotovoltaických elektráren a představení možností provizního prodeje služeb Telefónica O2 a Volný přes Joyce.

Pokud máte k probíraným tématům zájem o více informací nebo přednášku v elektronické podobě, kontaktujete Janu Netíkovou, marketingovou manažerku Joyce ČR. Její kontakty a profil distributora najdete v online vyhledávači distributorů na ChannelWorldu zde (vyžaduje přihlášení).

A na závěr pár vybraných slov účastníků RoadShow, které nám zaslali její organizátoři:

... Chcem Vam len napisat, ze ma milo prekvapila roadshow, ktoru ste zorganizovali. Vase produkty boli dobre odprezentovane a myslim ze tak ako aj mne aj inym sa dostali do povedomia. Myslim, ze to bolo skvelo zorganizovane, ludia sa tam nenudili a vela sa dozvedeli.

... Díky za efektivně strávený den, dozvěděl jsem se, co jsem potřeboval a navíc jsem se pobavil. Kouzelník byl skvělý. Těším se na další Vaši akci.Komentáře