Lidé: Tomáš Krátký posiluje vedení Profinitu

Profinit, poskytovatel IT řešení a služeb, má od ledna roku 2013 posilu ve vedení společnosti pro oblast produktů a služeb.

Lidé: Tomáš Krátký posiluje vedení ProfinituTomáš Krátký byl ve společnosti Profinit jmenován na pozici director, products and services, kde má na starosti řízení strategických kompetencí a rozvoj klíčových produktů společnosti.

Ve společnosti Profinit působí od roku 2005, kdy nastoupil na pozici junior consultant a postupně si prošel všechny projektové role. Od roku 2010 zastával pozici zástupce ředitele professional services a podílel se na rozvoji tohoto oddělení.

Tomáš Krátký je vzácný příklad člověka, který dokáže využít inteligenci, kreativitu a hlubokou znalost computer science k vytváření inovativních řešení pro velké finanční instituce, telekomunikační operátory a organizace veřejné správy. V jeho nové roli má moji plnou podporu, veškeré prostředky a pravomoc, aby zajistil, že Profinit bude nejen jednou z top 5 českých firem v oblasti aplikačního vývoje, ale že budeme stejně pozitivně vnímáni jako firma přinášející inovace a vysokou přidanou hodnotu pro business našich zákazníků,“uvedl v oficiálním oznámení Tomáš Pavlík, CEO společnosti Profinit.

Tomáš Krátký je absolventem ČVUT v Praze, Fakulty elektrotechnické, kde vystudoval obor Výpočetní technika. V současné době na ČVUT a Univerzitě Karlově vyučuje předmět Softwarové inženýrství pro praxi a na související témata přednáší i na dalších předních univerzitách v České republice.

Zdroj: Profinit

Úvodní foto: Profinit

Komentáře