Lidé: Slavomír Majchrák vede divizi Avaya společnosti Avnet

Jako business unit manažer pro divizi Avaya společnosti Avnet, která se zabývá distribucí informačních technologií a služeb, nastoupil tento měsíc Slavomír Majchrák. Jaké cíle a výzvy před ním nyní stojí?

Lidé: Slavomír Majchrák vede divizi Avaya společnosti AvnetLidé: Slavomír Majchrák posiluje divizi Avaya společnosti AvnetSpolečnost Avnet posílila svůj tým o Slavomíra Majchráka (27 let). Ten začátkem dubna nastoupil na pozici business unit manažera pro divizi Avaya.

Slavomír  Majchrák vystudoval Fakultu informatiky a informačních technologií STU v Bratislavě se zaměřením na telekomunikace.

Na začátku kariéry byly náplní jeho práce pobočkové ústředny, kontaktní centra, videokonference i síťová infrastruktura. Prošel pozicemi produktového i obchodního manažera a následně vedoucího oddělení specializovaného na distribuci řešení Avaya.

Jaké jsou jeho cíle ve společnosti Avnet? „V první řadě je to upevnění partnerského kanálu existujících partnerů Avaya a zároveň získáváni partnerů nových,“ uvádí jeho jménem společnost Avnet ve zprávě pro média.

Slavomír Majchrák má zajistit udržení a následně další rozvoj pozice společnosti Avnet na českém a slovenském trhu pro celé portfolio divize Avaya. Má též usilovat o rozvoj prodeje portfolia síťové infrastruktury.

Pomáhat mu v tom bude nově vytvořený tým, jehož úkolem je uspokojit potřeby partnerů firmy od návrhu řešení až po dodání a pozdější podporu.

Slavomír Majchrák se ve volném čase nejraději věnuje sportu, cestování a fotografování.

Zdroj a foto: Avnet
Komentáře